Deprecated: Function eregi() is deprecated in /plugins/system/sefservicemap.php on line 49
Duszpasterstwo Trzeźwości

Deprecated: Function split() is deprecated in /plugins/system/jfrouter.php on line 591

Duszpasterstwo Trzeźwości

Ewangelizacyjne rekolekcje dla trzeŹwiejących Alkoholików i dla ich rodzin

Od listopada 1998 roku co dwa miesiące są organizowane rekolekcje ewangelizacyjne dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Rekolekcje są skierowane przede wszystkim do pacjentów oddziału odwykowego w szpitalu w Krakowie Kobierzynie. Uczestniczą w  nich także trzeźwiejący alkoholicy z różnych wspólnot. Rekolekcje mają stały program.
Pierwsze spotkanie w piątki o godz. 19.00. W sobotę dwa spotkania o godz. 9.00 i 19.00.  W niedziele Msza święta o godz. 10.00. Nie potrzeba żadnych zgłoszeń.

Wszystkie spotkania odbywają się w kaplicy na terenie Specjalistycznego Szpitala im. dr J. Babińskiego ul. Babińskiego 29.

W 2012 roku rekolekcje odbywać się będą w następujących terminach:

17-19 lutego 2012

30 marca-1 kwietnia 2012

22-24 czerwca 2012

26-28 października 2012

14-16 grudnia 2012

Modlitwa za chorych

W drugą sobotę każdego miesiąca gromadzimy się w kościele św. Józefa w Krakowie – Podgórzu, aby, wraz z członkami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, modlić się za ludzi uzależnionych. O godzinie 18.30 jest odprawiana Msza święta, po niej nabożeństwo różańcowe.

Czuwanie środowisk trzeźwościowych w Łagiewnikach

W nocy z 25 na 26 lutego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach (dolna bazylika) odbędzie się nocne czuwanie środowisk trzeźwościowych, na które zapraszamy członków wszystkich ruchów troszczących się o trzeźwość, a także wszystkich doświadczających jakichkolwiek problemów alkoholowych, oraz ludzi dobrej woli zatroskanych o dobro polskich rodzin.

W programie czuwania:
Godz. 21.00 – rozpoczęcie Apel Jasnogórski i modlitwa do Ducha Świętego
Godz. 22.00 – konferencja
Godz. 22.45 – Różaniec
Godz. 24.00 – Msza święta – przewodniczy J. Ex. Ks. Bp Jan Szkodoń
Godz. 2.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
Godz. 3.00 – Droga Krzyżowa
ok. godz. 5.00 – zakończenie

Kalendarz Liturgiczny

• 12 grudzień 2019
    Czwartek II tygodnia adwentu, Wspomnienie dowolne Najśw. Maryi Panny z Guadalupe

• 13 grudzień 2019
    Piątek II tygodnia adwentu, Wspomnienie obowiązkowe Św. Łucji

• 14 grudzień 2019
    Sobota II tygodnia adwentu, Wspomnienie obowiązkowe Św. Jana od Krzyża

• 15 grudzień 2019
    III Niedziela adwentu

• 16 grudzień 2019
    Poniedziałek III tygodnia adwentu

• 17 grudzień 2019
    Wtorek III tygodnia adwentu

• 18 grudzień 2019
    Środa III tygodnia adwentu

Kalendarium wydarzeń

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /components/com_jcalpro/config.inc.php on line 458

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /components/com_jcalpro/include/functions.inc.php on line 2053

Warning: strtoupper() expects parameter 1 to be string, array given in /libraries/joomla/environment/request.php on line 97
There are no upcoming events currently scheduled.
Jeśli chcesz dodać jakieś ważne wydarzenie wypełnij
FORMULARZ

Memento